FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Do konkursu będą mogły zgłosić się podmioty, które kreują rozwiązania w szerokim zakresie materiałowym. Zapraszamy przede wszystkim do udziału stosunkowo młode startupy, aby wspomóc ich dalszy rozwój w dojrzałe projekty (TRL  ≤ 7).

Nie, w III edycji konkursu nie przewidujemy podziału na ścieżki zależne od stopnia zaawansowania danego projektu ani tematyczne.

Zwycięskie startupy wyłania Komisja Konkursowa. Są to lekarze oraz eksperci ze świata biznesu, prawa i medycyny. W lipcu bieżącego roku zostanie wyłonione TOP 20 startupów, a następnie TOP 10. Zwycięskie startupy zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w listopadzie bieżącego roku.

Jeśli chcesz zgłosić swój startup do konkursu wejdź w ten link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Procedura zgłoszenia startupu jest prosta, jednakże trzeba poświęcić chwilę na podanie informacji istotnych dla Organizatora konkursu, bez których Komisja Konkursowa nie będzie mogła podjąć decyzji o przejściu do kolejnych etapów konkursu.

Nie, do konkursu można zgłosić dowolną liczbę projektów. 

Nie, zgodnie z regulaminem do konkursu można zgłosić się z projektem na poziomie gotowości technologicznej TRL <=7.

Prześlij do nas wiadomość mailową na adres: startupchallenge@imid.med.pl

Zostań Partnerem!

Uzupełnij poniższy formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Informacje kontaktowe:
Dane firmy:
Wybierz z listy preferowany rodzaj Partnerstwa:

Become a Partner!

Please fill out the contact form below.
We will get in touch with you shortly.
Contact Information:
Company's Details:
Please select your preferred type of partnership from the list: